Enstrüman Eğitimi

Enstrüman Eğitimi

Müzik gökle toprak arasında bir ahenktir (Konfiçyüs)

Biz sadece iyi enstrüman çalan bireyler yetiştirmeyi amaçlamıyoruz, harika öğretmenlerimiz ile katılımcılarımızın açık ufuklu, geniş kültürlü, müzikle yakın ilişkide bireyler olmaları için çalışıyoruz. Öğretmelerimiz hem şansımız, hem farkımız.

Temel enstrüman olan piyano, bateri, yan flüt, gitar eğitimlerimiz, konservatuarlı ve eğitim fakülteli öğretmenler eşliğinde birebir özel ders olarak ve solfej eğitimi ile birlikte devam etmektedir.

Size uygun gün ve saatlere göre şekillendirebileceğimiz, tüm eğitim dönemi boyunca devam eden ve yılsonunda konser ile tamamlanan sürecimizde yıllardır bizimle yola devam eden öğrencilerimiz en büyük gururumuz.

Uluslararası sertifika sınavlarına da hazırlanabileceğiniz yetkinlikte olan öğretmenlerimiz ile piyanoyu çok seveceksiniz.

Bateri Eğitimi

Bateri çalabilmek için bireyin el ve ayaklarını ayrı ayrı düşünerek çok farklı kombinasyonlarda kullanması, üstelik bunları ritim kalıplarını notaları da okuyarak yapması gerekiyor. Tüm beyin kapasitesini full kullanarak bunu yapabilince ise işitsel dikkat, kulak ve el koordinsayonu, senkronize hareket edebilme yeteneği gelişiyor. Reflekslerin gelişimi, el-göz koordinasyonu, bedeni ve zihni anda tutabilmek, bir tutabilmek; yani konsatntrasyon ve zihin parlaklığı da bu harika enstrümanı öğrenmek için yeterli sebeğler gibi duruyor.

5 buçuk yaştan itibaren başlanabilen derslerimizde, bateri çalmaya, konservuatarlı hocalarımız eşliğinde bire bir dersler şeklinde devam ediyoruz. Eğitim, gün ve saatlerini ise arzunuza göre planlıyoruz.

1
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by